mobilní verze
CORA, webdesign na Vysoin CORA, webdesign na Vysočině
Podmenu
Poslední internetové stránky
internetové stránky firmy TOP izolace

detail internetové stránky

Jednoduché www prezentace

Jednoduché www prezentace jsou dnes již prakticky samozřejmostí pro každý subjekt na trhu. Začíná platit - nemáš www = neexistuješ. Pochopitelně - www prezentaci lze vyrobit vlastními silami. Ale www prezentace je Vaší vizitkou. Je vizitkou toho, jak si považujete svých souččasných i potenciálních zákazníků. Je zrcadlem stability, prosperity a „vložení srdce" do práce.

Spoluprací s námi získáte jistotu profesionální odvedené práce. Připravíme kvalitní prezentaci Vaší firmy v roszahu odpovídajícím Vašim potřebám. Kreativitu a invenci, kterou vneseme do Vaší www prezentace budete rádi prezentovat jako součást své firemní image a identity.
Složité www prezentace

Vkusný a moderní design, propracovaná funkčnost - to je základ moderního informačního/obchodního portálu. Díky vlastnímu redakčnímu systému nabízíme vytvoření libovolně složitých struktur vaší www aplikace. Důkladnou analýzou zajistíme grafický styl, uživatelskou přívětivost a přehlednost vaší aplikace tak, aby co nejlépe oslovil cílovou skupinu Vašeho podnikání.
Redakční systém COMM.net

Náš redakční systém nabízí tyto možnosti:

  • správa textů a záznamů tabulek
  • správa fotografií ve fotobance a možnost přiřazování fotografií k záznamům
  • při nahrávání fotografie automatická úprava velikostí obrázků na nastavené rozměry
  • možnost k záznamům přiřadit libovolné množství souborů /příloh
  • při psaní textů Vašich stránek na Vás čeká WYSIWYG (What You See Is What You Get) editor, který Vám usnadní formátování textů

WYSIWYG editor

XHTML 1.1 valid XHTML valid CSS valid Seo servis